Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Rodinné centrum STONOŽKA - Košice

AKTUALITY

Príprava na škôlku vrámci voľnej herne

Príprava na škôlku príprava deti na vstup do materskej školy za aktívnej prítomnosti rodiča
Cieľom je príprava ako aj adaptácia detí a rodičov J na škôlku. Aktivity simulujú základný režim v materskej škole. Privítanie detí, voľná hra, riadená aktivita, spoločná desiata za stolom, voľná hra. Riadená aktivita prestavuje: Rozcvička, MiniHudobník alebo MiniŠportovec a MiniAtelier

RC Stonožka Barca štvrtok 10:00-12:00

                       Juh streda 10:00-12:00

 

MiniŠportovec - Cvičenie detí s rodičmi na fitloptách 10-36m.
Hravé lekcie s pohybovými básničkami, pesničkami a malými hrami. Zameriavame sa na pohybový rozvoj, podporu vzťahu rodič - dieťa, medzi deťmi v skupine aj medzi rodičmi v skupine. Používame celý rad drobných aj veľkých pomôcok, balančné podložky, veľké a malé lopty, stuhy, kruhy....aby bolo cvičenie veselé, zábavné a farebné. Cvičenie je zamerané na rozvoj pohyvových schopností ktoré už dieťa v danom veku dokáže. Pomocou básničiek a pesničiek si deti obohacujú slovnú zásobu, čím rozvíjajú svoju schopnosť rozprávať. Začať môžete keď dieťa začne loziť.

MiniHudobník

hravé lekcie so spevom, tancom a hrou na hudobné nástroje. Zameriavame sa na hudobný rozvoj, podporu vzťahu rodič - dieťa, medzi deťmi v skupine aj medzi rodičmi v skupine. Používame celý rad pomôcok, rumba gule, paličky, orechy, bubny, padák. Využívame pesničky, ukazovačky pomocou ktorých si deti obohacujú slovnú zásobu, čím rozvíjajú svoju schopnosť rozprávať. začať môžete keď dieťa sedí.

 


 


 

webygroup

Partneri

Spolupracujeme

dnes je: 15.7.2019

meniny má: Henrich

podrobný kalendár


884716

Úvodná stránka