Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Rodinné centrum STONOŽKA - Košice

Kto sme

Koordinátorky Rodinného centra Stonožka

Ing.Bíleková Beáta, PhD.

predsedníčka správnej rady

Kontakt: mcstonozka(at)mcstonozka.sk

 

Po skončení vysokej školy, som pracovala v súkromnej firme ako ekonómka zodpovedná za účtovníctvo, rozpočty, výkazníctvo a komunikáciu s daňovým úradom, bankou a audítorkou.

V období materskej dovolenky som sa zoznámila s krásnou myšlienkou materských centier a v roku 2007 som sa stala spoluzakladateľkou Materského centra Stonožka.

Ako rástlo moje dieťa, tak rástlo aj Materské centrum Stonožka v Košiciach. Aktivity pribúdali pre otcov, pre staršie deti  a tak Valné zhromaždenie v roku 2011 rozhodlo o zmene názvu  na Rodinné centrum Stonožka - Košice.

Moja práca pre Stonožku sa zakladá na dobrovoľníckom základe, ale o to viac si vážim poznatky a zručnosti, ktoré mi prináša. Prácou pre Stonožku som získala cenné poznatky z oblasti riadenia organizácie, riadenia ľudí, fundraisingu a PR organizácie. V kombinácii s ekonomickým pohľadom na organizáciu, myslím si že je to veľmi dobrá konštalácia:-)

V Stonožke najradšej píšem projekty, zháňam peniaze:-) cez fundraising, sponzorov a reklamu, účtujem, robím daňové priznania a robím PR aktivity.

Ako rada relaxujem? S rodinou na bicykli cestou na voňavú kávu, alebo doma pri dobrej knihe.

 

Ing. Natália Nigutová

podpredsedníčka správnej rady

Kontakt: natalia(at)mcstonozka.sk

Mobil: 0908 383 844
 

 

  •  

 


 

webygroup

Partneri

Spolupracujeme

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár


897168

Úvodná stránka